Бетонні паркани в Богуславі

Паркани з дерева і сітки - рябіца, канули в літа. Сьогодні в Богуславі можна придбати європаркан з армованого бетону від ЗБВ Стандарт. Завод виробляє весь цикл робіт від виготовлення всіх комплектуючих, до виїзду фахівця на місце установки для консультації та заміру.

Замовник має можливість вибору зовнішнього вигляду та кольору виробу, в асортименті представлено безліч видів і форм конструкції. Фарбування паркана здійснюється в два етапи, спочатку наноситься грунт, сушиться, потім фарба. Фарба застосовується акрилова або силіконова, адже вона захищає бетон від вологи та інших руйнівних зовнішніх впливів.

Еврозаборы в Киеве
Покрашенные еврозабор
Забор из кирпича бут

Замовити бетонний паркан в Богуславі з доставкою і установкою

Доставка і установка здійснюється протягом одного дня, паркан монтується без фундаменту, бетонуються тільки стовпи. Плити вставляються в спеціальні пази, зроблені в стовпах. За бажанням замовника, внизу заливається опалубка, вона служить перепоною проточним водам.

Ця огорожа має ряд переваг перед іншими:

  • Не потребує обслуговування.
  • Не просвічується.
  • Являється звуковим бар'єром.
  • Вогнестійкі.

Наша компанія, як виробник, надає гарантії, тому купити паркан бетонний секційний від ЗБВ Стандарт вигідно. Ціна формується з урахуванням витрат на виготовлення і вартості робіт, продаються тільки якісні вироби.