Двосторонній європаркан в Києві

Компанія ЗБВ Стандарт має досить не малий досвід з виробництва двосторонніх євроогорож у Київській області і в місті Київ.

Раніше європаркани робилися з малюнком тільки з одного боку. З причини того, що часто стали требуватися огорожі на кутових і суміжних ділянках - замовникам стало важко вирішити, куди дивитиметься "обличчє" забору. Бувало сусіди обопільно замовляли розташування паркану в шаховому порядку: один проліт розгорнуть лицьовою стороною до одного сусіда, наступний до іншого. Або ще оригінальніше рішення: нижня плита дивиться в одну сторону, наступна в іншу і третя назад. Теж саме і з фасадної стороною. Зважаючи на всі ці прохання у замовників і дилерів з'явилась ідея з двостороннім парканом з бетону.

Перш ніж створити цей варіант европаркана довелося попрацювати з різними матеріалами і технологіями. Після проведення безлічі експериментів нарешті вдалося вивести ідеальну формулу, яка покращила якість виробів нашої компанії і підвищила продуктивну потужність. А терміни виготовлення також залишилися задовільними для замовників.

Вдосконалюючись далі в даній технології наша компанія зараз може виготовити паркан з різною фактурою на одній плиті. Наприклад, на фасадній стороні буде малюнок цеглинками, а внутрішній малюнок, як піщаник. Тут вже право вибору за клієнтом.

Двухсторонний забор в Киеве
Двухсторонний забор
Двухсторонний еврозабор

Переваги двостороннього забору:

По-перше, двосторонній європаркан проводиться і монтується, також швидко як і односторонній. До того ж не треба займатися додатковою обробкою тильного боку.

По-друге, товщина всіх плит двосторонньої огорожі не менше 5 см., а марка бетону не нижче М-350.

По-третє, геометрично правильно вивірені розміри і наповнювач не гранвідсів, а щебінь.

По-четверте, можливість робити з різними малюнками, за смаком замовника.

По-п'яте, стовпи також виготовляються з двостороннім малюнком.

У загальному підсумку двосторонній європаркан - це дуже надійний і міцний паркан. Ціна також не набагато більше, ніж у звичайного паркану. Купуючи у нас двосторонній паркан ви не прогадаєте ні в ціні, ні за якістю.

Більш детальну інформацію про встановлення та ціною Ви можете отримавши зателефонувавши за номерами телефонів:

  • 050 777 23 34;
  • 098 777 23 34;
  • 073 777 23 34.
Двухсторонний забор из бетона
Двухсторонний бетонный забор
Двухсторонний забор из бетона