Європаркани в Білій Церкві

Компанія ЗБВ Стандарт займається виготовленням, продажою і установкою парканів з бетону в місті Біла Церква. Високотехнологічне обладнання та європейські стандарти дозволяють випускати якісні вироби, які прослужать своєму господареві не один десяток років.

Давно користується популярністю у населення паркан бетонний секційний. Ціна на нього прийнятна, а виглядає він бездоганно. На сайті виробника представлені зразки готових робіт, які напевно зацікавлять кожного поціновувача краси. Варіантів виробів багато, і кожен заслуговує на найвищу оцінку.

Встановлення огорожі з бетону в Білій Церкві

Для монтування забору з бетону знадобляться додаткові деталі:

  • стовпи для стяжки секцій;
  • козирки на верхній край плити;
  • фундаментні блоки під нижній край.

Їх кількість залежить від довжини огорожі. Також необхідний цемент, пісок і щебінь для закріплення всієї конструкції на ділянці замовника. За висоті огорожі підбирають відповідні стовпи, які повинні надійно утримувати всю конструкцію. Вартість установки залежить від кількості секцій.

Фарбування

Бетонний паркан європейського зразка прослужить довше, якщо його поверхню пофарбувати. Покриття захищає від опадів і створює бажаний колір. Підбираючи потрібні відтінки, можна отримати зовнішньої схожості огорожі з натуральним каменем або деревом. Робота складається з кількох етапів:

  • підбір кольору;
  • пробна фарбування фрагмента плити;
  • грунтовка;
  • покриття фарбою всіх поверхонь;
  • повторна фарбування за бажанням замовника.

Багатошарове фарбування ще більше підсилює захист забору і покращує зовнішній вигляд.

Забор из бетона в Белой Церкви
Бетонный забор в Белой Церкви
Еврозабор в Белой Церкви

Чому краще звернутися в компанію ЗБВ Стандарт

Широкий асортимент продукції компанії дає можливість вибрати таку огорожу, яке буде гармонійно поєднуватися з дворовими будівлями. А всі конструкції будуть виступати єдиним ансамблем на території садиби, підкреслюючи естетичний підхід до облаштування ділянки.

Співробітники компанії, за бажанням клієнтів, недорого здійснюють доставку своїх виробів до місця призначення.

Всі види робіт, від виготовлення до фарбування парканів, виконують досвідчені фахівці, що само по собі покращує кінцевий результат. Виробник дає 7 років гарантії на свою продукцію і 1 рік на виконані роботи.

Замовляючи бетонну огорожу в Білій Церкві, довіртеся ЗБВ Стандарту.