Європаркани в Броварах

Виробництво бетонних парканів європейської якості від ЗБВ Стандарт розташовується і в місті Бровари Київської області. Зв'язавшись по телефону з торговими консультантами або відвідавши підприємство, можна підібрати для своїх потреб бажаний вид бетонної огорожі з наявного в асортименті. За допомогою фахівців буде розраховано кількість матеріалу, необхідне для установки паркану.

Послуги з установки

Підприємство займається, як виготовлення європарканів, так і надає послуги з їх встановлення на місцях, пропонуючи кваліфікованих робітників своєї організації для цього. Встановлення огорожі включає в себе замеркі території, перевезення та вивантаження обраного виду бетонних плит. Далі копаються ями в ґрунті для стовпів і фундаментних плит. Для стійкості стовпів їх нижню частину, що знаходиться в ямі не просто засипають землею, а цементують. Потім йде збір конструкції, бетонні сегментні плити з'єднують зі стовпами. При необхідності проводиться підрізування і розклинювання плит.

Фарбування

Всі бетонні паркани мають сірий колір, якого б вигляду вони не були. При бажанні їх можна забарвити. Фарбування надає забору і зовнішньому фасаду ділянки свій стиль, а також є захистом від вологи, що значно подовжує термін використання даного паркану. Фарбування - одна з видів послуг від ЗБВ Стандарт. Перед фарбуванням паркан грунтується, потім фарбується фасадними або акриловими фарбами.

Заборы из бетона Бровары
Забор из бетона Бровары
Еврозаборы в Броварах

Переваги співпраці з ЗБВ Стандарт

Варто звернути увагу, що вся продукція компанії виготовляється на п'ятисотий марці цементу з суцільнозварний сіткою. Виробник пропонує безкоштовні послуги з замеркі території, перевезення товару. Ціна товару від виробника включає в себе ще й систему знижок. Швидко і якісно досвідчені працівники встановлять паркан в найкоротші терміни. Підприємство дає гарантію на матеріал і його установку.