Бетонні паркани в Фастові

Бетонний паркан в Фастові, перш за все це красиво і практично, але вартість такого виробу, як і багатьох будь-яких інших сучасних продуктів, велика. Саме тому, багато хто збираються придбати європаркан, різко відмовляються, через вартість такого виготовлення.

Де ж купити бетонний, секційний паркан за оптимальною ціною? Вашій увазі представлені європаркани в Фастові від ЗБВ Стандарт. Наша компанія пропонує вам якісні вироби за оптимальною ціною, від 100 грн.

Забор из бетонных плит в Фастове
http://zaborstandart.com.ua/wp-content/uploads/2017/08/zabor-iz-betonnyih-plit-400x300.jpg
http://zaborstandart.com.ua/wp-content/uploads/2017/08/zabor-iz-betonnyih-plit-1-400x300.jpg

Доставка секцій паркану проводиться швидко, якісно, без будь-яких проблем. При цьому ви нічим не ризикуєте, оплата проводиться при прийомі вантажу. Установка європаркана в Фастові проводиться швидко, і акуратно, працюють професіонали.

Якщо ви плануєте самостійно зробити установку, то вам необхідно ознайомитися з правилами:

  • Замурувати стовпи так, щоб між отворами під панель містилася сама панель.
  • Дочекайтеся поки фундамент застигне, а потім приступайте до наступного етапу - вставці панелей між стовпів, починаючи з самих нижніх.

Фарбування виконувати не обов'язкове. Однак, якщо Ви зважитеся, то не пошкодуєте. Забарвлення можна зробити олійною фарбою, але вона швидко вигорає. Так само можна зробити фарбування силікатними фарбами, які практично не вигоряють, або акриловими  латексними. Не варто використовувати водоемульсійні барвники, так як у них погана вологостійкість.

Ви можете замовити бетонну огорожу в Фастові від ЗБВ Стандарт за оптимальною ціною. Тут можете ознайомитися з прайсом. А більш детальну інформацію можете отримати, зв'язавшись з нашими менеджерами, за номерами:

  • 050 777 23 34;
  • 098 777 23 34;
  • 073 777 23 34.