Європаркани в Українці

Серед різних пропозицій зборів, які відрізняються за своїм матеріалом і зовнішнім виглядом, існують величезна кількість варіантів. Правда і вартість на них відрізняється. Однією з різновидів, яка займає вагомий сегмент ринку парканів, сміливо можна назвати європаркани, тобто секційні бетонні загородження, які в залежності від цілей можуть бути різної висоти, і підходити під різні смаки власника, мати різну структуру, колір і малюнок.

Варто зазначити, що сьогодні купити паркан бетонний секційний в Українці можна від виробника ЗБВ Стандарт. Виготовлення продукції відбувається з 500 цементу, а за основу використовується суцільнозварна сітка. Дані компоненти дають право нам гарантувати міцність і довговічність своїх виробів.

Як проходить установка

Замовивши установку бетонних конструкцій, ви повністю звільняєте себе від турбот монтажу паркану. У цьому випадку доставка бетонних плит лягає на плечі майстрів по установці. Вони ж зроблять їх розвантаження, викопають яму і замісять бетон для фундаменту. Після того, як стовпчики будуть надійно забетоновані, а опалубка висохне, буде проведена збірка бетонної конструкції. Якщо ж з яких-небудь причин, заводський розмір забірних плит вам не підходить, фахівці з монтажу забору за допомогою спеціального обладнання їх підріжуть під потрібні розміри, в результаті чого у вас з'явиться привабливий декоративний паркан.

Забор из бетона Украинка
Бетонный забор в Украинке
Забор и бетона Украинка

Для чого потрібне фарбування

Також продаж євроогорож в Українці супроводжується такою додатковою послугою, як фарбування. Після неї ваш паркан не тільки стане зовні більш привабливим, але і його термін служби триватиме в рази більше, адже паркан буде захищений від вологи, снігу та інших агресивних впливів навколишнього середовища.